AnCaFe-Bou o(>V<)o
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnCaFe-Bou o(>V<)o

TüRkiYeNin An CaFe Fan TopLuLuĞu o(>V<)o

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

18 Eylül cuma 2009 Röportajı...

2 posters
YazarMesaj
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

18 Eylül cuma 2009 Röportajı... Empty
MesajKonu: 18 Eylül cuma 2009 Röportajı...   18 Eylül cuma 2009 Röportajı... EmptyCuma Eyl. 18, 2009 4:35 pm

18 Eylül cuma 2009 Röportajı... 61xvi211
Bahsettikleri yeni albümün kapak resmi....
Soru:Son albüm, PARALEL DÜNYA BB çok renkli bir albüm. ne yaptığınızı söylermisiniz?
Miku:Bu kez albümün ana unsuru dans..yaptığımız işlerin karışımını elde etmek istemiştim.Bu yüzden şarkılar seçilerek elde edildi.ve albüme renk vermek için calıştık.Biz şarkıları şeçmek için normalden daha fazla toplantı yaptık.30 şarkı cıktı..Bu yüzden albümdeki şarkılar eski şarkılar bu yüzden daha uzun bir listeden secildi...
Soru:Nasıl bir deneyimi oldu?
Teruki:single kaydedilen manipülatör albümü tüm şarkıları ile bize yardımcı oldu bu sefer. Kalite içinde şarkı kaydetti ortam farklıydı. Müthiş bir deneyim oldu.
Soru:Her bir üye olarak bu albümü aynı amaç içinmi oluşturdunuz? Question
Miku: Daha önce pek çok albüm çıkardık.biz sadece bu uzun zaman içinde en iyi yapmak istediğimiz bir albüm aynı amacımız bu...(kusra bakmayın ispanyolcadan olduğu için bozuk cümleler olabilir...)
Soru:albümü kısaca acıklarmısınız?
Miku: Ben şarkıları düşünüyorum. Single öncelikle dance rock arasından ancak seçildi. Bizim acımızdan bu albüm daha geniş oldu..
Teruki:ses ve visual kei altında yatan duygu sertliğini biraz yansıttı
Soru:Bu kez kendi üzerinizde kayıt başlamadan önce uygulanan birşey varmı?
Teruki: Biz zaman nedeniyle herhangi bir uygulama yapmaya gerek duymadık. Orada üretim öncesinden hemen sonra kaydedilen şarkılar vardı. şarkıları ezberleme aynı zamanda düzenlemeye çalışmak komikti (gülüyor) onları görmek gerekirdi.. Ben kaydetmeden önce pratik önemlidir biliyorum o yüzden pratik yaptım sadece, ama iyi bir kayıt oldu.
kanon: Bu kez, özellikle düzenlemeler ile çalışmak istedim.ama notlara bakmam gibi şeyleride söylemem mümkün.ama gerçekten diğer albüm çalışmalarından daha eğlenceliydi
Soru:ama zamana karşı senin için nota bakmak zor olmadımı kanon?
kanon: Evet, bazen (gülüyor).
Soru :Ya senin için çalışman iyimiydi takuya?
Takuya: Evet. Eğer sadece gitar düşün sadece o başkalarının ya da oynamak benim gitarımla şarkıları çok daha yüksek bölümlerine vurgulamak gerekir adapte deneyim ses eklemek gerekti ama hepsi güzel oldu
Soru:Ve YuKi¿
Teruki:Bu sefer en iyi Yuki çalıştı..
Röportajın sonuna geldik.evet an cafe sizin sonkez söylemek istediğiniz bir şey varmı?
An cafe:Fanları seviyoruz ve herkes kendine iyi baksın...

En son <<MiKuTqCe>> tarafından C.tesi Ekim 03, 2009 6:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
https://ancafefantr.yetkinforum.com
Toshiya

Toshiya

MesajKonu: Geri: 18 Eylül cuma 2009 Röportajı...   18 Eylül cuma 2009 Röportajı... EmptyCuma Eyl. 18, 2009 7:21 pm

bugün mü yapıLmış röportaj o_O

Teruki T_T
Terukiiieeeee T_T
xD

SağoL ^^

Terukieeee T_T
xD
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

MesajKonu: Geri: 18 Eylül cuma 2009 Röportajı...   18 Eylül cuma 2009 Röportajı... EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 3:42 pm

önemli değil tatlım...
tarih olarak site böle yazmış bende cevirdim...
ispanyol sitenin yalancısıyım....xD
https://ancafefantr.yetkinforum.com

18 Eylül cuma 2009 Röportajı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 27 Nisan 2009 dan 4 eylül 2009 jrock sıralaması...