AnCaFe-Bou o(>V<)o
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnCaFe-Bou o(>V<)o

TüRkiYeNin An CaFe Fan TopLuLuĞu o(>V<)o

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...

+2
*Bou**
<>
6 posters
YazarMesaj
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... Empty
MesajKonu: Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...   Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 11:45 am

Mikunun Mesajı
Bu ani duyuru herkesi şaşırtmış olmalı ve ben bunun için üzgünüm. Ben an cafe üyesi olarak cok üzüldüm ve ağladım çok acı geliyor bana..İlk başta, bunu Boudan ben duydum bu büyük bir şok oldu. eğlenceli günler ve anılar şimdi aklımın içinden hepsi tek tek geçti An Cafenin yapıldığı zamana kadar hepsi.. acı ve üzücü çok endişeleniyorum.
Grup birlikte uzun bir süre konuşarak devam etti, ve hatta iyice düşünüldü. Ama, bu konuda düşünme sonrası, Ben Bounun seçtiği yolu destekledim,gözyaşlarını silerek bu duygular daha güçlü oldu geçen her gün.Yani an cafe için dur diye yapılan karar ama Bou için ileri git demek olacaktır.Yollarımız farklı olabilir, ama biz her zaman arkadaş olacağız, biz aile konumundayız. (cok doğru diyorsun aşkım yaa Crying or Very sad )Hem Bou her zaman burada bizimle kalbimizde devam edecektir, eğer üzerinde ki sıcak gülümsemeyi gösterirseniz, mutlu olacaksınız. Amacıyla Bou Nisan 30da ki konserde en iyi çabalarımızı koyarak elimizden geleni yapacağız..Son olarak, Bouya bu dört yıl için teşekkür ederiz.her zaman, bana e-postalar göndericek ve bou benim ailemin bir parcası, Orada aklımdan gecenlerin hepsini yazmak ama artık imkansız, sadece bu kelimeleri düşünebiliyorum üzgünüm arkadaşım..ve gerçekten teşekkür ederim.Nisanda en iyi konserimizi yapalım!Seni cok seviyorum bou... Crying or Very sad Crying or Very sad
https://ancafefantr.yetkinforum.com
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

MesajKonu: Geri: Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...   Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 12:06 pm

Kanonun mesajı
Bouyu an cafeden emekli edecek bir karar bu.ve bu karar o kadar pişmanlık dolu olacak ki...Bou an cafenin ilk üyesi sonra miku ile araya geliyor.sonra bu grup başlıyor Bou benimle ailemden daha fazla yanımda oldu.Bou her zaman vardı..ben Boununbırakacağını hiç bir zaman düşünmemiştim.Ben bu tür bir konuşma yapacağımıda hiç düşünmemiştim.Gercekten Bou ile aynı grupta olmak eğlenceliydi..Bou ile aynı sahnede olmakta bnim için çok güzeldi.Bou her zaman gülümseyen bir yüze sahip her zaman yüzünün gülmesi dileğiyle..(AmiiiiN)
Ben her zaman Bou ile birlikte aynı sahnede olmayı isterdim keşke devam etse..Ben ilk Bu gruptan Bounun ayrılması ile şok oldum ..Duyduğum zaman ''olamaz'' dedim...Buradan itibaren Bou ile hayallerimiz farklı ama bağlantımız kopmayacak ve Bizi Bou ile sonsuza kadar bağlayacak..An cafede her zaman Bou olacak.ve en iyi an cafe Bou ile olan an cafe olacak..(cok doğru dion bee kanka)Ben cok mutsuz ve üzgünüm...
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

MesajKonu: Geri: Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...   Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 12:29 pm

Terukinin mesajı
Boudan ayrılma kararını duyunca kesinlikle onu durdurmak istedim..Çünkü an cafenin geleceğinde Bounun gerekli olacağını düşünüyordum ve biz onu cok seviyoruz..Bouya gidip onu durdurmak istediğimde ''Evet ayrılmak istiyorum bu benim kararım''demişti ve sadece ''Evet anlıyorum''diyebilmiştim..O zaman Bou farklı bir kişi gibi görünüyordu..O inanılmaz derece üzgün ve yıpranmış görünüyordu.Ve bana baktı..ozaman Bou için endişelenmiştim..onun için kaygılanıyordum(yaa canım benim okadar kötü görünüyordu demek yaa ağlıcam sanki yaa kendimi zor tutuyorum)elimden geleni yaptım Bounun gitmemesi için ama durdurmaya yetmedi..Ben çok, çok üzgünüm tüm an cafe için üzülüyorum. Üzgünüm. Ama herkes için çok acı olduğunu düşünüyorum, ama hiç kimsenin Bou kadar fazla acısı olduğunu düşünmüyorum... Ve böylece, lütfen Bounun duygularını anlamaya çalışın.Benim onun fikrini desteklemem mümkün değil ve ,inanılmaz üzgün ve mutsuzum..Nisanın 30unda yapacağı son performansı onun büyüklüğüne bırakıyorum veBou an cafenin belleğinde her zamn eğlenceli kişilik olarak kalıcaktır..Gitmeni istemiyorum .... Crying or Very sad Crying or Very sad

Bence en iyi konuşmayı teruki yaptı çünkü bounun gitmesini hiçbir zaman desteklememiş zaten bouda sölemişti bnim için terukinin yeri cok faklı diye bnim gitmemem için sadece o uğraştı benim için yeri cok büyük demişti evet gercektende bounun dediği kadar güzel bir konuşma yapmış terukinin gözümdeki yeri büyüktü ve dahada büyüdü helal sana teruki cidden süpersin..terukinin son konuşması beni cok etkiledi cidden teruki sayesinde göz yaşlarım tekrar bou için aktı...

Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... Boufar10

**Hoşcakal Bou! Gelecekte Başarılar!! Crying or Very sad Sad Crying or Very sad pale
*Bou**

*Bou**

MesajKonu: Geri: Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...   Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 4:16 pm

bencede en iyi konusmayı teruki yapmış.... Crying or Very sad
neden bunu bize yaptın bou neden gittinn.. Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
KaNoN

KaNoN

MesajKonu: Geri: Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...   Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... EmptySalı Eyl. 15, 2009 3:25 pm

hepsi çok güzel konuşmuş
Toshiya

Toshiya

MesajKonu: Geri: Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...   Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... EmptyCuma Eyl. 18, 2009 10:06 pm

Teruki T_T
Canım benim T_T

Bou T_T
Geri dön Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... Icon_cry
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

MesajKonu: Geri: Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...   Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... EmptyC.tesi Eyl. 19, 2009 3:12 pm

evet yaa geri dönsün cok özledik seni bou yaa off bee nerdesin şimdi yaa...hayranların seni bekliyor bou...(ayy sanki beni duycak Crying or Very sad )
bou-ancafe

bou-ancafe

MesajKonu: Geri: Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...   Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... EmptyPtsi Ekim 12, 2009 5:12 pm

paylaşım için saol Tuğçem Sad
Sadie

Sadie

MesajKonu: Geri: Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...   Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri... EmptyCuma Mayıs 07, 2010 3:55 pm

en iyi konuşan kanon inşallah okula döner ve başarılı bir öğrenci olur

Grup üyelerinin bouya giderken söyledikleri...
1 sayfadaki 1 sayfası