AnCaFe-Bou o(>V<)o
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnCaFe-Bou o(>V<)o

TüRkiYeNin An CaFe Fan TopLuLuĞu o(>V<)o

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

An Cafe hakkında bilgi

4 posters
YazarMesaj
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

An Cafe hakkında bilgi Empty
MesajKonu: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptyPtsi Ağus. 24, 2009 10:20 pm

an cafe hakkındaki bilgiler bu konuda toplanılacak...
https://ancafefantr.yetkinforum.com
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

MesajKonu: Geri: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptySalı Ağus. 25, 2009 1:22 pm

an cafe 2003 yılında Miku Teruki kanon ve bou ile kuruldu.2007 yılında Bou gruptan ayrlma karar aldı bou ayrılınca gitar için Takuya ve yuki (klavye) katıldı...
2004 yılında, An Cafe ilk demo albümü çıkardı ve Loop Ash ile bir anlaşma imzaladı.Ilk açıklaması, "Candyholic" Mart ayında çıktı ve Oricon ikinci noktaya ulaşmış tek grafik indies.2005 yılında ilk albümü Shikisai Moment dahil olmak üzere devam etti..Grubun ikinci stüdyo albümü, Magnya Carta 2006 yılında daha da tekler yayımladı.2007 yılında gitarist, Bou ayrılma kararı aldı.Bou ile son performansı 30 Nisan 2007 tarihinde oldu ve bir DVD * * o Yeni Sekai On Hibiya başlıklı özellikli oldu. AnCafe, Avrupa'da 2008 yılında ilk yurtdışı gezisini duyurdu.

MiKu solist (2003yılından beri var)
Takuya gitarist (2007yılından beri var.)
Kanon bass (2003 yılından beri var)
yu-ki klavye (2007yılından beri var)
Teruki Bateri (2003 yılından beri var)
Bou gitarist (2003 -2007 )

An Cafe hakkında bilgi Ancafe13
Bou varken....
An Cafe hakkında bilgi Ancafe14
Bou gittikten sonra..

En son <<MiKuTqCe>> tarafından Salı Ağus. 25, 2009 4:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aiji_Manhyahqı

Aiji_Manhyahqı

MesajKonu: Geri: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptySalı Ağus. 25, 2009 1:34 pm

Konu için teşekküRLeR ReasimLeRide cok beğendim gRup hakkında yeni habeRLeR aLmak diLeğiyLe(son yazdığım saçma oLdu ama ndn yazdığımıda biLmiyoRum lol!
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

MesajKonu: Geri: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptyÇarş. Ağus. 26, 2009 12:18 pm

nie sacma olsun bişiler buldm cevirip koyucam... Very Happy
*Bou**

*Bou**

MesajKonu: Geri: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 5:37 pm

bence bou varken daha güzeldi yaaa:(
niye gittinki bou ..x(
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

MesajKonu: Geri: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 5:43 pm

katılılıyorum sana her defasındada diyorum zaten bou gidince yuki ve takuyanın gelmesi ve takuyanın bou yerine calması bni cok etkiliyor yaa daha hala bou için üzülüyorum keşke hep an cafe üyesi olarak kalsaydı ...
ve bir yerde okumuştum bounun gitmesinin iki nedeni yazıyordu 1). Çünkü ailemi hasta bıraktım. 2.) Ben okula gitmek istiyorum. aslında bu baya uzun konu olarak acacağım sonra...
*Bou**

*Bou**

MesajKonu: Geri: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 8:16 pm

doğrusu bou'nun gruptan tam olarak neden ayrıldığını bilmiyordum söylediğin iyi oldu cnm..

(an cafe'de bou'nun olmadığını görmek beni çılgına çeviriyorr Crying or Very sad )
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

MesajKonu: Geri: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptySalı Eyl. 01, 2009 12:27 pm

evet yaa bounun olmayışı kötü bnide delirtiyor bounun hareketleri giyinişi mimikleri herşeyi cok farklıydı diierlerinde o bitaneydi herşeyiyle farklılık katıyordu..gitmesi hiçte iyi olmadı neyse konumuz an cafe konuya dönelim... Cool
*Bou**

*Bou**

MesajKonu: Geri: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptySalı Eyl. 01, 2009 1:26 pm

evt konu an cafe bou konusunu uzattım biraz Razz an cefe hiç olmassa devam ediyor ona şükrediyorum...hem an cefe'nin yerini hiç bir grup tutamaz.. ne olursa olsun çok değerli bir grup benim icinn Smile
<<MiKuTqCe>>
Admin
<<MiKuTqCe>>

MesajKonu: Geri: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptySalı Eyl. 01, 2009 1:39 pm

bnim içinde cok değerli bir grup an cafe bana Jrock ve lm.c yi öğrenmemi sağladı vee tabiki miku gibi tatlılığı görmemi de xD
Sadie

Sadie

MesajKonu: Geri: An Cafe hakkında bilgi   An Cafe hakkında bilgi EmptyCuma Mayıs 07, 2010 4:51 pm

An Cafe hakkında bilgi 339552 bana j rock visual kei stilini öğretti
eskiden sadece sıradan gruplarla yetinirdik herkez aynı şeyi dinlerdi
bu sinirimi bozardı
ama beni ben yapan stili buldum
bide saçım uzuun olsa

neyse bousuz an cafe an cafe değil

An Cafe hakkında bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Takuya hakkında...
» Yu-ki hakkında...